www.cvonline.hu

Mérnöki team csoportvezető

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.04.26.
Jelentkezési határidő: 2018.04.01.

Megbízónk, egy 100%-ban magyar tulajdonú informatikai cég Mérnöki team csoportvezetőt keres folyamatosan bővülő csapatuk részére. Megbízónk teljes körű információ- és adatvédelmi megoldást kínál ügyfeleik részére: klasszikus IT-biztonsági szolgált

Pozíció leírása / Job description

Megbízónk, egy 100%-ban magyar tulajdonú informatikai cég Mérnöki team csoportvezetőt keres folyamatosan bővülő csapatuk részére. Megbízónk teljes körű információ- és adatvédelmi megoldást kínál ügyfeleik részére: klasszikus IT-biztonsági szolgáltatások mellett adatvédelmi rendszerek tervezésével, kialakításával, testreszabásával foglalkozik.
- Rendszermérnöki csapat vezetése
- Licensz, hardver eladás és sales támogatása
- Projekt és erőforrástervezés
- Saját biztonsági infrastruktúra üzemeltetése
- People management feladatok
- Gyártói kapcsolattartás
- Részvétel a technológiai tervezésben

Elvárások / Requirements

- IT rendszermérnöki végzettség és tapasztalat
- Erős IT biztonsági infrastruktúra ismeretek és tapasztalatok (biztonsági architektúra, tűzfal, végpontvédelem, IPS/IDS, gateway, titkosítás, DLP, technológiai szabványok, SIEM, felhő biztonság)
- Szükséges IT biztonsági üzemeltetési és vezetői tapasztalat
- Erős angol mind szóban, mind írásban
- Előny a következőkből szerzett vizsga: CISSP, aktív gyártói vizsgák Symantec, McAfee, PaloAlto, Fortinet, Hytrust, Cisco

Amit kínálunk / Offer

- Motiváló juttatási csomag
- Innovatív munkahelyi környezet
- Hosszútávon nemzetközi karrier, külföldi piacszerzésben történő részvétel

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória IT / Informatika
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -