Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mérnök/gépészmérnök gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.05.04.
Jelentkezési határidő: 2019.05.26.

Ezúttal egy német autóipari, műanyag fröccsöntéssel és szereléssel foglalkozó partnercégünk számára keresünk diákokat gépészmérnök gyakornok munkakörbe.

Feladatok:

  • Projektmérnökök napi munkájának támogatása
  • Gyártási dokumentációk naprakészen tartása (fröccsöntés, mûanyag hegesztés, szerelés)
  • Layout frissítés új gépek érkezése-, átrendezés esetén
  • Gyártási adatok dokumentálása vállalatirányítási rendszerben
  • Minőségügyi dokumentálásban való segítség
  • Minőségügyi mérnökök munkájának segítése, támogatása
  • Ellenőrzési utasítások készítése
  • WE kártyák készítése
  • Részvétel termék auditokon

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Műszaki tanulmányok folytatása
  • Alapfokú angol vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Heti minimum 3 nap vállalás (napi 6-8 órában)
  • Megbízhatóság, önálló munkavégzés
  • Precizitás, időgazdálkodás

Munkaidő: Hétfő-péntek, 08:00-17:00 óra között heti minimum 25-35 óra vállalása / heti minimum 3 nap

Amit kínálunk

  • Bruttó diákbér: 1200 Ft/óra
  • Lehetőség szakmai fejlődésre
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Diplomamunka megírásában való segítségnyújtás
  • Azonnali kezdés

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.05.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre