Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mérnök üzletkötő

Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.10.11.
Jelentkezési határidő: 2019.10.13.

A pozícióról

Ügyfelünk egy magyar tulajdonú, a robotika területén piacvezető vállalkozás Pest megye északi részén. Magas színvonalú termékeiknek és szolgáltatásaiknak köszönhetően évek óta jelentős fejlődést mutatnak.
Bővülő sales csapatukba keresünk célgépek, illetve robotcellák értékesítésében tapasztalattal és aktív ügyfélkörrel rendelkező új kollégákat

pozícióba.

Feladatok

  • Új ügyfelek akvirálása
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Koncepciók kidolgozása, ajánlat és kalkuláció készítés
  • Futó projektek figyelemmel követése
  • Projektekkel kapcsolatos adminisztráció

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki/műszaki végzettség
  • Legalább 3-5  év értékesítési tapasztalat és élő ügyfélkör
  • Célgépek, robotcellák értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Angol és/vagy német tárgyalóképes nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság belföldön és külföldön egyaránt
  • B kategóriás jogosítvány
  • Projekt szemléletű hozzáállás

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Aktiválás időpontja 2019.10.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre