Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mérnök üzletkötő

HSA Kft.
Régió: Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2019.08.11.
Jelentkezési határidő: 2019.08.12.

Feladatok:

  • Gyártási kapacitás értékesítése, új vevők felkutatása, meglévő vevőkörrel való kapcsolat ápolása (OEM, Tier1)
  • Vevői ajánlatkérések (gyártóeszköz, alkatrészgyártás) koordinálása, vevővel való egyeztetése
  • Megnyert vevői projektek megvalósításának támogatása
  • Projekt management
  • Kiállításokon és vásárokon való részvétel
  • A munkával összefüggő, és meghatározott heti/havi riportok elkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú Műszaki végzettség [Gépészmérnök, Műszaki Menedzser]
  • Autóipari értékesítési tapasztalat, határozott fellépés
  • Autóiparban szerzett projekt management vagy képlékeny alakítási területén szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Outlook, Excel, Word, AutoCAD, MS Projekt)
  • Angol tárgyalóképes nyelvismeret, Német nyelvismeret előny
Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Mérnök értékesítő
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.07.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre