Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mérnök üzletkötő

Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.05.26.
Jelentkezési határidő: 2019.05.21.

Az LS épületAutomatika Kft. az egyik legmodernebb, és legjobb minőségű szabályozó berendezéseket és a hozzá tartozó kiegészítőket forgalmazza partnerei számára, illetve telepíti projektjeiben. A 2003-ban alapított hazai cég kereskedelmi csapatába

munkatársat keres.

FELADATOK:

  • épületautomatizálási projektek eladása
  • régi ügyfelekkel kapcsolattartás, új ügyfelek akvirálása
  • ajánlatadás és szerződéskötés
  • az első megbeszélésen a projektvezető és megrendelő bemutatása, egyeztetés segítése

ELVÁRÁSOK:

  • értékesítői tapasztalat építőipari területen
  • villamossági vagy épületautomatizálási területen szerzett tapasztalat / végzettség
  • közép- vagy felsőfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

ELŐNYÖK:

  • műszaki / mérnöki végzettség
  • épületautomatizálásban szerzett tapasztalat

AMIT NYÚJTANI TUDUNK:

  • szakértő csapat
  • hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • versenyképes juttatási csomag

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Kereskedelmi menedzser, Mérnök értékesítő
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre