Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mérnök üzletkötő, mérőóra üzletág vezető

Régió: IX. kerület, Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.03.23.
Jelentkezési határidő: 2019.03.25.

A budapesti székhelyű, főként méréstechnikai hardverek és szoftverek fejlesztésével és forgalmazásával foglalkozó Dobos Elektronikai Kft. munkatársat keres

MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ, MÉRŐÓRA ÜZLETÁG VEZETŐ

pozícióba.

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Windows operációs rendszer, MS Office programok magabiztos használata
  • Gyakorlatias szemlélet
  • Fiatal, lendületes, energikus hozzáállás
  • Gazdasági, kereskedői véna
  • Nyitottság az új megoldásokra, újfajta eszközök megismerésére
  • Csapatmunkára és önálló munkavégzésre való hajlandóság
  • Jó kommunikációs-, szervező- és problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Feladatok:

  • A cég mérőóra üzletágának vezetése és koordinálása főként műszaki-, kisebb mértékben gazdasági oldalon
  • Új partnerek, mérőóra gyártók, beszállítók felkutatása
  • Piackutatás, gyártók feltérképezése, minősítése
  • Beszállítók termékeinek tesztelése, mintadarabok kipróbálása a megrendelői igények alapján
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, beszállítókkal, partnerekkel
  • Gyártói fejlesztések, fejlesztési irányok koordinálása, megrendelői igények közvetítése
  • Mérőóra szállítások koordinálása
  • Mérőkhöz kapcsolódó háttérrendszerek kezelése, adminisztrálása
  • Tenderek, pályázatok, közbeszerzések figyelése, pályázatírás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezési rendszer
  • Céges telefon és laptop, indokolt esetben céges autó
  • Utazás belföldre és külföldre
  • Tanfolyamok, továbbképzés
  • Dinamikus, változatos munkakörnyezet
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes, csapat
  • Változatos feladatok, állandó kihívások
  • Innovatív termékek, korszerű technológiák

Munkavégzés helye: elsősorban Budapest, IX. kerület

Helyek IX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Kereskedelmi menedzser, Mérnök értékesítő
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Villamosmérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági menedzser
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.03.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre