Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ (13-9107)

Hozzáadva: 2018.12.23.
Jelentkezési határidő: 2019.01.10.

Humanfield header

Biztos háttérrel rendelkező partnerünk részére keresünk munkatársat

MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ

(13-9107)

pozícióba.

Feladatok:

  • Forgácsoló berendezések, szerszámgépek értékesítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a beszállítókkal
  • Új ügyfelek felkutatása, ügyfélkör bővítése

Elvárások:

  • Aktív angol vagy német nyelvtudás
  • Műszaki végzettség
  • Értékesítési tapasztalat, leginkább műszaki területen

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér, stabil munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Kimagasló juttatási csomag
  • Céges autó magánhasználatra is
  • Rugalmas munkavégzés

A munkavégzés helye: Országos

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-9107”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Budapest
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád
Pest
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Mérnök értékesítő
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2018.12.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre