www.cvonline.hu

MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ (13-8850)

Hozzáadva: 2018.08.17.
Jelentkezési határidő: 2018.08.30.

Humanfield header

Nemzetközi, gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ

(13-8850)

pozícióba.

Feladatok:

  • A cég termékeinek értékesítése és értékesítésének elősegítése,
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása, új ügyfelek felkutatása, személyes látogatása,
  • Ajánlatok, szerződések, műszaki dokumentációk elkészítése.

Elvárások:

  • Műszaki végzettség (előny: gépészmérnök végzettség),
  • Értékesítő mérnökként szerzett tapasztalat,
  • Műszaki rajzolvasás,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és egyéb juttatások,
  • Hosszú távú munkalehetőség, nemzetközi környezetben,
  • Céges autó magánhasználatra is.

A munkavégzés helye: Budapest központtal országosan.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével
és a „13-8850”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Iratkozzon fel állásértesítőre