www.cvonline.hu

MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ (13-8784)

Hozzáadva: 2018.07.19.
Jelentkezési határidő: 2018.07.21.

Humanfield header

Biztos háttérrel rendelkező multinacionális gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ
(13-8784)

pozícióba.

Feladatok:

  • A vállalat gépeinek és eszközeinek értékesítése,
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • Új ügyfelek felkutatása,
  • Ajánlatok, kalkulációk és szerződések készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök, közlekedésmérnök,
  • logisztikai mérnök, mérnök-informatikus végzettség),
  • Aktív angol VAGY német nyelvtudás szóban és írásban,
  • Előny: informatikai vagy automatizálási területen szerzett mérnök üzletkötői tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Kulturált munkakörnyezet, biztos háttér,
  • Céges autó benzinnel együtt magánhasználatra is,
  • Kiemelt juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Budapesti központtal kelet- VAGY nyugat -magyarországi régió

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-8784”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Iratkozzon fel állásértesítőre