www.cvonline.hu

MÉRNÖK-ÜZLETKÖTŐ (13-8700)

Hozzáadva: 2018.06.17.
Jelentkezési határidő: 2018.06.08.

Humanfield header

Nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

MÉRNÖK - ÜZLETKÖTŐ
(13-8700)

pozícióba.

Feladatok:

  • A cég termékeinek, illetve a Társaság által forgalmazott idegen termékek értékesítése és értékesítésének elősegítése,
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása, új ügyfelek felkutatása, személyes látogatása,
  • Helyszíni felmérések elvégzése, műszaki tanácsadás,
  • Ajánlatok, szerződések, műszaki dokumentációk elkészítése.

Elvárások:

  • Műszaki végzettség (előny: vegyész-, környezet- illetve vízépítő mérnöki végzettség),
  • Értékesítő mérnökként szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és egyéb juttatások.
  • Hosszú távú munkalehetőség, nemzetközi környezetben,
  • Céges autó magánhasználatra is.

A munkavégzés helye: Északkelet-Magyarország

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-8700”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Iratkozzon fel állásértesítőre