Ugrás a tartalomra
MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ (14-9301)
pozícióba.

Biztos háttérrel rendelkező, multinacionális gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ

(14-9301)

pozícióba.

Feladatok:

  • A vállalat gépeinek és eszközeinek értékesítése,
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • Új ügyfelek felkutatása,
  • Ajánlatok, kalkulációk és szerződések készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök, közlekedésmérnök,logisztikai mérnök, mérnök-informatikus végzettség),
  • Aktív angol VAGY német nyelvtudás szóban és írásban,
  • Előny: informatikai vagy automatizálási területen szerzett mérnök üzletkötői tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Kulturált munkakörnyezet, biztos háttér,
  • Céges autó benzinnel együtt magánhasználatra is,
  • Kiemelt juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Budapesti központtal kelet- VAGY nyugat -magyarországi régió

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9301”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Bács-Kiskun
Baranya
Békés, 5630 Magyarország
Borsod-Abaúj-Zemplén
Budapest
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves, 3360 Magyarország
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád megye
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Legalább 1 év tapasztalat
Középiskola

Frissítés dátuma: 04.02.2021