Ugrás a tartalomra
MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ (13-9043)
pozícióba.

Nemzetközi kereskedelmi partnerünk részére keresünk munkatársat

MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ

(13-9043)

pozícióba.

Feladatok:

  • A cég termékeinek, megoldásainak és szolgáltatásainak értékesítése,
  • Meglévő ügyfelek látogatása belföldön és külföldön,
  • Új értékesítési lehetőségek keresése új ügyfelek és iparágak számára,
  • Üzleti szerződések készítése,
  • A vevői elégedettség folyamatos javítása,
  • Kereskedelmi kiállításokon, vásárokon és konferenciákon való részvételével.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök, villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség),
  • Hasonló területen szerzett  tapasztalat (előny: mérőműszerek / mérőberendezések területén szerzett értékesítői tapasztalat),
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség nemzetközi környezetben,
  • Kiemelkedő juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Kelet-Magyarország VAGY Nyugat-Magyarország

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-9043”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Budapest
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Vas
Veszprém
Zala
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Borsod-Abaúj-Zemplén
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Legalább 1 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása