Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mérnök Recruiter

  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva
A pozícióról:

Az Exact Solutions az elmúlt években a legsikeresebb magyar tanácsadó céggé nőtte ki magát. Mérnöki kereséseken dolgozó csapatunkba keressük kollégánkat, aki talpraesett, jól kommunikál és szeretné korábbi tapasztalatait tovább kamatoztatni szolgáltatói oldalon.

Egyedülálló lehetőség számodra, ha:
  • Inspirál, ha dinamikus, eredményorientált társakkal alkotsz egy különleges csapatot
  • Motivál, hogy minden támogatást megkapsz, mégis teljes felelősséget élvezel
  • Fontos számodra az anyagi kiszámíthatóság és hogy a sikereid a juttatásaidban is megmutatkozzanak
  • Késznek érzed magad, arra, hogy kilépj a mókuskerékből és új szintre elemeld a karriered
  • Fontos számodra az önállóság, az önmegvalósítás, a rugalmas időbeosztás
Feladatok:
  • Folyamatos kapcsolattartás partnereinkkel, tanácsadói szemlélet kialakítása és kamatoztatása
  • Komplex recruitment folyamatok teljes körű menedzsmentje mérnöki területen
  • Pozitív ügyfél- és jelöltélmény biztosítása
  • Jelöltek felkutatása, szűrése, interjúztatása, a legmodernebb keresési technikák alkalmazásával
  • Piackutatás végzése ad-hoc jelleggel
  • Adminisztráció pontos vezetése a teljes toborzási folyamat során
  • Researcher munkájának napi szintű koordinálása
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Minimum erős középfokú angol nyelvtudás
  • End-to-end tapasztalat toborzás-kiválasztásban, előny, ha mindezt mérnöki területen szerezted!
  • Tapasztalat ügyfelekkel való kapcsolattartásban
  • Szolgáltatói attitűd
  • Eredményorientáltság
  • Megoldás centrikusság
Amit ajánlunk:
  • Kötetlen munkaidő
  • Változatos, felelősségteljes munka
  • Végtelenül jófej kollégák, sok-sok céges program :)
  • Belvárosi, díjnyertes tervezők által megalkotott iroda az V. kerületben
Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Aktiválás időpontja 2020.01.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre