Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mérnök projektmenedzser

Viapan „Dologidő” Kft.
Régió: XIII. kerület, Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.12.26.
Jelentkezési határidő: 2019.12.06.

Mérnök projektmenedzsert

Energetikai szolgáltatások területen meghatározó multinacionális partnerünk számára keresünk mérnök projektmenedzser kollégát a XIII. kerületbe

Milyen feladatai lesznek?

  • Napelemes kivitelezők kezelése és tárgyalása
  • Teljesítések igazolása, HSE feltételek ellenőrzése
  • Napelemes kivitelezése kapcsán felmerülő egyedi problémák megoldása
  • Kivitelezési projektmenedzsment
  • Szakterületekkel való egyeztetés

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági/műszaki végzettség
  • Angol társalgási szintű nyelvtudás
  • 5 év szakmai tapasztalat hasonló területen

Előnyt jelent:

  • Napelemes rendszerek iránti érdeklődés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafetéria
  • Kiemelkedő munkakörnyezet
Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre