Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mérnök kalkulátor

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 16 napja lett aktiválva

Kedves Mérnök Kolléga! Egy pillanatra felejtsd el minden problémádat, és próbálj meg teljes mértékben a hirdetés szövegére koncentrálni, hidd el, megéri! Ha erősségeid közé tartozik a szerszámok költségkalkulációja, akkor már jó helyen jársz! Ha szereted a nyugodtabb, szmogmentesebb környezetet, akkor még jobb helyen jársz, hiszen Miskolc csak Rád vár! Partnercégünk zöldmezős beruházásként indította el működését, elsődlegesen autóipari nagy fröccsöntő-, nyomásosöntő-, és lemezmegmunkáló szerszámok tervezésével és gyártásával foglalkozik.

Induló csapatunkba keressük lelkiismeretes

kollégánkat.

Feladataid közé fog tartozni:

·         Nyomásos öntő, fröccsöntő, lemezalakító szerszámok költségkalkulációja;

·         Anyagigények és megmunkálási idők meghatározása.

Az alábbi elvárásokkal biztosan rendelkezel:

·         Felsőfokú végzettséggel;

·         Szerszámüzemi kalkulációban való jártassággal;

·         Gyártástechnológiai ismeretekkel is rendelkezel;

·         Forgácsolásban és / vagy szerszámtervezésben szerzett tapasztalattal;

·         Célorientált gondolkodás jellemez, emellett problémamegoldó és rugalmas személyiségnek tartod magadat;

·         Pozitív hozzáállással és jó kommunikációs készséggel biztosan rendelkezel.

Amire számíthatsz:

·         Valóban várható versenyképes juttatási csomag;

·         Jó hangulatú, proaktív csapat;

·         Hosszú távú munkalehetőség, ha te is szeretnéd;

·         Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet.

Ahol napi szinten dolgozni fogsz:

·         Miskolc

Ha minden problémádat kizárva olvastad el a hirdetést, akkor biztosan felkeltette érdeklődésedet, így bátran mondhatom, hogy küldd el magyar vagy angol nyelvű önéletrajzodat a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Aktiválás időpontja 2019.01.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre