Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mérnök gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Veresegyház

Hozzáadva: 2019.09.21.
Jelentkezési határidő: 2019.09.19.

2001-ben átadott, digitalizált veresegyházi telephelyen a vállalat, közel 1400 főt foglalkoztat és az alábbi tevékenységeket végzi: ipari gázturbinák összeszerelése, égéstér- és turbina-állórész-alkatrészek gyártása, ipari gázturbina-alkatrészek felújítása, gáz-motoros konténer összeszerelése, tartalékalkatrész-kereskedelem a világ majd minden országába.

Feladatok:

  • Gázturbinák, turbó-generátorok alkatrészeinek osztályozását végzed különböző műszaki paraméterek alapján
  • Kapcsolatot tartasz a beszállítókkal
  • Naprakészen tartod a vállalatirányítási rendszer adatbázisát
  • Riportokat készítesz napi / heti rendszerességgel

Elvárások:

  • Heti min. 20 órát tudj dolgozni
  • Műszaki tanulmányokat folytass (gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök, műszaki menedzser)
  • Rendelkezz nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal
  • Magabiztosan beszélj és levelezz angolul
  • Ismerd jól a MS Office-t, és az Excel használata se okozzon gondot

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Kiemelkedő szakmai tapasztalat
  • Igényes munkakörnyezet
  • Céges buszjárat Veresegyházra
  • Bruttó 1200Ft/óra diákbér

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne keress a lenti email címen.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Veresegyház
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.08.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre