Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mérnök gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Veresegyház

Hozzáadva: 2019.05.05.
Jelentkezési határidő: 2019.05.23.

“2001-ben átadott, digitalizált veresegyházi telephelyünkön, közel 1400 főt foglalkoztatunk és az alábbi tevékenységeket végezzük: ipari gázturbinák összeszerelése, égéstér- és turbina-állórész-alkatrészek gyártása, ipari gázturbina-alkatrészek felújítása, gáz-motoros konténer összeszerelése, tartalékalkatrész-kereskedelem a világ majd minden országába.
Amennyiben Te is szeretnél egy dinamikus csapat tagja lenni, high-tech technológiákkal megismerkedni és versenyképes jövedelemre szert tenni, pályázz még ma!”

Feladatok:

  • Termeléstámogató mérnökök munkájának segítése a teljes gyártási programban (gyártási folyamatok fejlesztése, folyamat változások dokumentálása)
  • Részvétel folyamatok és készülékek javításában, fejlesztésében
  • Hozzájárulás az átfutási- és ciklusidő csökkentéséhez
  • Részvétel LEAN kezdeményezésben és a 6-Sigma eszközök használatában

Elvárások:

  • Heti minimum 3 nap vállalása
  • Folyamatban lévő egyetemi tanulmányok (mérnöki)
  • Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Irodai rendszerek, szoftverek használatában való jártasság (MS Office, AutoCAD, Microsoft Project, vállalatirányítási rendszerek)
  • A minőségügyi/termelékenység modern eszközeinek ismerete, gyártási/gépipari tapasztalat előny
  • Pontos, precíz munkavégzés, jó kommunikációs, elemző képesség

Amit mi kínálunk:

  • Rugalmas időbeosztást (de tényleg!)
  • A munkaerőpiac által elismert és értékelt gyakorlati tapasztalatot
  • Olyan kihívásokat, melyek a személyes és szakmai fejlődésedet támogatják
  • Nemzetközi kapcsolatépítési és karrierlehetőségeket
  • Fiatalos munkakörnyezetet, ahol barátokra és mentorokra találhatsz
  • Az irodaházban található fitnessteremmel gondoskodunk arról, hogy munka után fizikailag is kellemesen elfáradj
  • Szemléletmódformáló (egészséggel, életvitellel kapcsolatos) előadásokon is részt vehetsz
  • Versenyképes gyakornoki fizetést
  • A munkavégzés helye: Veresegyház (A munkábajárást Veresegyházra ingyenes buszjáratok teszik számodra kényelmessé)

Bérezés:

Bruttó 1200 Ft/óra

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne keress a lenti email címen.

Helyek Veresegyház
Kategória Mérnök / Műszaki
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.05.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre