www.cvonline.hu

Mérnök gyakornok - villamosmérnök (Szeged)

  • Company_icon Magyar Államvasutak Zrt.
  • Location_icon Szeged, Csongrád
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 43 napja lett aktiválva

MÁV Zrt.
mérnök gyakornok - villamosmérnök

Helység
Szeged

Terület
Távközlés, erősáramú- és biztosítóberendezések (műszaki-felügyelet-karbantartás)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • távközlő berendezések üzemeltetésének, hibaelhárításának megismerése, felkészülés távközlési szakvizsgára, forgalmi vizsgára.
  • szakterületéhez kapcsolódó előírások, határozatok utasítások (módszertani), útmutatók, rendeletek, törvények stb. megismerése.
  • a szakmai felügyeletet ellátó munkatárs szoros irányítása, ellenőrzése mellett részt vesz a következő feladatok ellátásában:
  • különféle vizsgálati, elemző és tájékoztató anyagok, prezentációk összeállítása
  • az egyes funkcionális szakterületeken alkalmazott nyilvántartási, adatszolgáltatási feladatok, jelentések készítésével kapcsolatos tevékenységek végzése,
  • a szakterület szakmai szabályzatainak,
  • választott szakmai téma önálló feldolgozása, elemzések, vizsgálatok végzésével.

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség – diploma (villamosmérnök - távközlés, informatika szakirány)
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk

  • választható béren kívüli juttatást évente bruttó 271.400 Ft értékben, valamint nettó 92.600 Ft értékű juttatás SZÉP kártya vendéglátás alszámlára
  • a havi bruttó alapbér 3,0 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztár hozzájárulás
  • hosszú távú biztos munkahely
  • utazási kedvezmények családtagok számára is
  • szakmai fejlődési lehetőség

2018.01.31

Bővebb felvilágosítást ad
Vajda Éva 06-1/516-5294

Várjuk jelentkezését!

Helyek Szeged
Csongrád
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Elektronika / Telekommunikáció > Elektromérnök, Távközlési mérnök
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű