Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mérnök gyakornok műszaki területre

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: X. kerület

Hozzáadva: 2019.11.20.
Jelentkezési határidő: 2019.12.10.

Ezúttal egy német autóipari, műanyag fröccsöntéssel és szereléssel foglalkozó partnercégünk számára keresünk gyakornokot.

Feladatok:

  • Árajánlatok kérése, alkatrészbeszerzés (céges autóval, pesten belüli árubeszerzés)
  • Karbantartási osztályon felmerülő adminisztrációs feladatok ellátása
  • Leltározásban való részvétel (munkaidőn belül)
  • Karbantartásban való aktív részvétel
  • Mérnökség munkájának segítése, a gépek fejlesztésében, átalakításában (főként villamos téren)

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Villamosmérnöki, gépészmérnök vagy mechatronikai tanulmányok folytatása
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Megbízhatóság, önálló munkavégzés
  • Precizitás, időgazdálkodás

Munkaidő

  • Hétfő-péntek 08:00-17:00 óra között heti minimum 25-35 óra vállalása / heti minimum 3 nap

Amit kínálunk

  • Bruttó diákbér: 1500 Ft/óra
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat
  • Nemzetközi, modern munkakörnyezet
  • Lehetőség szakmai fejlődésre
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszú távú diákmunka
  • Diplomamunka megírásában való segítségnyújtás

Előnyt jelent:

  • Angol vagy német nyelvtudás
  • PLC programozásban szerzett tapasztalat
  • Elektronikai tapasztalat

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Helyek X. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.11.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre