Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mérnök gyakornok- diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 4 napja lejárt

Az utolsó évedben jársz és szeretnél egy biztos munkát, ahol az egyetem után főállásban is maradhatsz?

Akkor jelentkezz

mérnök gyakornok

munkánkra és vegyél részt izgalmas projektekben!

Partnerünk tervdokumentációk készítésével foglalkozik, melyek a vázlattervektől egészen a kiviteli tervekig terjednek. Munkáik között lakóházak, villák, akár több száz lakásos társasházak és középületek tervezése szerepel.

Virtuális kivitelezési munkáikhoz keresik új munkatársaikat, akik képesek a szakágak komplex módon történő kezelésére, jók a probléma-megoldásban és érdeklődnek az elemzőmunka iránt.

Feladatok:

  • Szerkezet, építészet, gépészet, elektromos és tűzivíz rendszerek virtuális kivitelezése
  • A modellek megépítése 2D-s tervek, illetve 3D-s pontfelhők (LIDAR lézerszken) alapján
  • A szakágak modellezése közben feltárt hibákról részletes dokumentáció készítése, melyek még a kivitelezés előtt a megrendelőhöz kerülnek

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony építészmérnök, építőmérnök vagy gépészmérnök területen (legalább 4 félév elvégzése)
  • CAD software-ben (főleg ArchiCAD, Revit) készített bármely 3D-s munka feltüntetése az önéletrajzban

Amit a cég biztosít:

  • Jól felszerelt egylégterű iroda a belvárosban

Munkaidő:
Hétfőtől Péntekig, 9-17 óráig

Elvárások

  • Ms Office ismeret
  • Revit software felhasználói szintű ismerete

Szükséges nyelvtudás

Angol (Alapfok)

Heti óraszám

32 - 36 óra

Munkavégzés helye

  • Debrecen

Fizetés

Br. 1038 Ft/óra

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Építés / Ingatlan > Építőmérnök
Gyártás / Termelés > CAD tervező, műszaki rajzoló
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.01.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre