Mérnök-értékesítős (Folyamatirányítási terület menedzselése)

  • A hirdetés 603 napja lejárt

Mérnök-értékesítő

munkatársat keresünk

folyamatirányítási terület (Process) menedzselésére

Feladatok:

A vállalat hazai vegyipariban, olajiparban meglévő ügyfeleinek, azok projektjeinek koordinálása, értékesítés maximalizálása.  Emellett kiegészítő jelleggel  a közlekedésipari (főleg kötött pálya) területre irányuló értékesítések koordinálása. Teljes felelősségi kör a felsorolt ipari területek irányába realizált ügyletek felett. Értékesítési stratégiák kidolgozása és realizálása személyes kapcsolattartás útján. Részvétel a napi és projekt ajánlatadási folyamatokban. Értékesítési csatorna menedzsment az optimális eredmények elérése érdekében szoros együttműködésben a sales csapat többi tagjával. Folyamatos kapcsolattartás, ügyfélkapcsolat ápolás, fejlesztés.

Elvárások:

  • Felsőfokú villamosmérnök végzettség  (alapfeltétel)
  • Alapszintű PLC/DCS alkalmazási ismeretek
  • Tapasztalat az ipari termékek értékesítésének területén
  • Kereskedelmi érzék, tárgyalási készség, célorientált szemlélet
  • Projekt menedzsment és marketing menedzsment ismeretek az értékesítésben
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (alapfeltétel)
  • Német nyelvtudás előny, de nem feltétel
  • Csapatember
  • Önálló munkavégzés
  • Jogosítvány és nagyfokú utazási hajlandóság
  • Átlagon felüli munkabírás
  • Hosszú távú elkötelezettség

Amit a cég kínál:

  • Fejlődési és képzési lehetőség
  • Idővel részvétel regionális projektkezelésben, nemzetközi megbeszéléseken
  • Teljesítményalapú juttatási rendszer alapfizetéssel  - kiváló kereseti lehetőség
  • Vállalati autó

 Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre, tárgyban „folyamatirányítás" feltüntetésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2016.05.31.