Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mérnök értékesítő - üzletkötő

  • LAMBDA SYSTEME Kft.
  • Szombathely, Vas
  • A hirdetés 52 napja lejárt

A LAMBDA SYSTEME Kft. sikeresen működő építőanyag szakkereskedelmi vállalat.

Több, mint 27 éve kínálunk építőipari megoldásokat Partnereink számára.

Országszerte 17 telephelyünkön és online felületeinken a tőlünk megszokott magas minőségű szolgáltatást nyújtjuk.

Folyamatosan bővülő országos értékesítési hálózatunkba keresünk új kollégát

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ - ÜZLETKÖTŐ

pozícióba.

Mit jelent ez pontosan?

A Lambda Systeme Kft. országszerte a korszerű építőanyagok széleskörű termékválasztékával, változatos megoldásokkal és jól képzett szakembergárdával áll Partnerei rendelkezésére. A legfontosabb számunkra Vevőink elégedettsége, ezért is tartjuk kiemelkedő jelentőségűnek a személyes kapcsolattartást, kollégáink és termékkínálatunk folyamatos fejlesztését. Minőségi anyagok, gyors kiszolgálás, rugalmasság – ezek működésünk mozgatórugói. Új Kollégánktól is ennek a folyamatnak a támogatását várjuk.

Munkavégzés helye: Szombathely, Vas megye

Feladatok ebben a pozícióban:

  • építőanyag értékesítés és műszaki szaktanácsadás
  • meglévő partnerkör forgalmának megtartása, fejlesztése
  • intenzív új ügyfél szerzés
  • üzleti tárgyalások lebonyolítása
  • árajánlatok, szállítási szerződések, megrendelések készítése
  • az értékesítési volumen dinamikus növelése
  • heti, havi beszámolók elkészítése
  • együttműködés a háttér munkálatokat végző Kollégákkal

Önt keressük, ha rendelkezik az alábbiakkal:

  • építőipari műszaki végzettség
  • építőanyagok átfogó ismerete
  • aktív, releváns piac és terület ismeret
  • kereskedelmi szemlélet
  • aktív felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Nálunk előnyt jelent…

  • építész – vagy építőmérnök végzettség
  • építőanyag értékesítésben illetve kivitelezésben szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • német nyelvtudás

Mit kínálunk Önnek?

  • hosszú távú, stabil munkahely, biztonság
  • áttekinthető, versenyképes jövedelem csomag
  • intenzív betanulás
  • felelősségteljes szakmai munka
  • kulturált, lendületes munkakörnyezet
  • folyamatos szakmai fejlődés, továbbképzés
  • céges autó, mobil telefon

Bizonyára felkeltettük érdeklődését, ha már eddig eljutott az olvasással...:)
Fényképes önéletrajzát várjuk:

Lambda Systeme Kft.
9700 Szombathely, Rumi út 155-157.
Musits Dezső
kirendeltség vezető

Helyek Szombathely
Vas
Kategória Építés / Ingatlan > Építkezési szaktanácsadó
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Key account manager, Key account manager, Mérnök értékesítő, Területi képviselő
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre