Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ (ORVOSTECHNIKAI TERÜLET - KOPÓ- ÉS FOGYÓESZKÖZÖK)

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Pest, Budapest, Magyarország

Hozzáadva: 2019.10.12.
Jelentkezési határidő: 2019.10.22.
Megbízónk német tulajdonú, a nemzetközi piacon vezető pozíciót betöltő vállalat, akik orvostechnikai és biztonságtechnikai termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkoznak. Orvostechnikai üzletáguk számára az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ

Feladatok:
  • Meglévő partnerekkel történő aktív együttműködés, partnerlátogatás
  • Új piaci lehetőségek felkutatása
  • Árajánlatok készítése, megrendelések feldolgozása
  • Tenderekhez műszaki specifikációs lap elkészítése
  • Szakmai konferenciákon, kiállításokon való részvétel
Elvárások:
  • Legalább 1-2 éves orvostechnikai VAGY kopó- fogyó alkatrész területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Felsőfokú műszaki/kereskedelmi esetleg egészségügyi végzettség (pl. gépész, villamos, vegyész, biológus vagy orvostechnikai mérnök)
  • Aktív, erős középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt- meetingek, továbbképzések, termék leírások
  • Számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
  • Jó kommunikációs, prezentációs készség
  • ”B” - kategóriás vezetői engedély
Amit kínálnak:
  • Kiemelkedő fix alapbér + éves bónuszrendszer teljesítmény arányában
  • Céges gépjármű magánhasználatra is
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapesten található a központ, partnerlátogatás esetén országos munkavégzés

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük frissített önéletrajzzal pályázzon!

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Iratkozzon fel állásértesítőre