Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ (MÉRÉSTECHNIKAI TERÜLET)

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Pest, Budapest, Magyarország

Hozzáadva: 2019.06.22.
Jelentkezési határidő: 2019.06.22.
Ügyfelünk a méréstechnika piacvezető vállalata. CNC számítógép-vezérlésű koordináta-mérőgépek és a mérőszobában, valamint a gyártásban alkalmazott többdimenziós méréstechnikai megoldások területén kínál berendezéseket ügyfelei részére.

Számukra keresünk most bővítés céljából
MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ
munkatársat.

Feladatok:
  • Megrendelőkkel való kapcsolattartás, vevőlátogatások
  • Új piaci lehetőségek, új partnerek felkutatása
  • Árajánlatok készítése, műszaki támogatás, felhasználói tanácsadás
  • Terméktraining, termékbemutató tartása partnerek részére- műszaki támogatás nyújtása forgalmazók, telepítők részére
  • Folyamatos kommunikáció az anyavállalattal és külföldi partnerekkel
  • Részvétel marketing jellegű promóciók kidolgozásában
  • Értékesítéssel kapcsolatos sales adminisztrációs feladatok elvégzése, esetleges reklamációk kezelése
Elvárások:
  • Felsőfokú gépész végzettség- Pl.: gépészmérnök, járműmérnök, energetikai mérnök, mechatronikai mérnök
  • Legalább 1-2 év tapasztalat műszaki B2B értékesítésben
  • Stabil középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Rugalmasság, utazási hajlandóság- országos munkavégzés vállalása
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
Amit kínálnak:
  • Folyamatos szakmai (Magyarországon és külföldön) képzések
  • Nagy szabadsággal tud dolgozni minden munkatárs- rugalmas munkaidő és home- office lehetőség
  • Kiemelkedő juttatási csomag- Alapbér mellett 13. havi bér, cafeteria juttatás, teljesítmény arányos bónusz
  • Stabil munkáltatói háttér- Nagy múltú cég, multinacionális háttér, ugyanakkor családias légkör, ennek a párosításnak az előnyei
Munkavégzés helye:
  • Országos- Budaörsön található a központ, ügyfeleket pedig országosan kell látogatni
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzzal pályázzon!
Iratkozzon fel állásértesítőre