Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ (ÉPÍTŐIPAR)

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.10.22.
Jelentkezési határidő: 2019.11.19.
Ügyfelünk részvénytársaságként működő környezetvédelmi mérnökiroda, 1996-ban alakult és ISO 9001:2001-es minősítés birtokában végzi munkáját. Fő profiljuk: ivó- és ipari víztisztítási, szennyvíztisztítási, iszap- és hulladékkezelési, levegőtisztaság- védelmi problémák mérnöki megoldása.

Csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi munkakörbe:

TERÜLETI KÉPVISELŐ

Feladatok:

  • A cég vállalkozásaihoz megfelelő, elsősorban kommunális, illetve ipari szennyvíztisztítási, iszapkezelési projektek keresése,
  • Kapcsolatépítés és kapcsolattartás a projektgazdákkal, üzemeltetőkkel, fővállalkozókkal, ipari üzemekkel, önkormányzatokkal,
  • Az ajánlatok előkészítése és összeállítása, a vállalkozási környezet felderítése, műszaki alapadatok begyűjtése,
  • A szerződéskötés előkészítése,
  • A marketing osztály adminisztrációs rendszerének használata,
  • A marketing igazgató munkájának támogatása.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai építő – vagy építészmérnöki végzettség,
  • Legalább 1 – 3 év tapasztalat építőipari termékek / szolgáltatások értékesítésében,
  • Szennyvíztisztítási technológiák általános ismerete (mechanika, biológia, iszapkezelés),
  • Projektekkel kapcsolatos ismeretek (ajánlatok, szerződések, tervezők, hatóságok, fővállalkozók, beszállítók, gyártók, üzemeltetők stb.),
  • Közbeszerzéssel kapcsolatos általános ismeretek,
  • Hajlandóság néhány napos külföldi utazásra,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • "B" kategóriás jogosítvány.

Előnyök:

  • Szennyvizes területen, víziparban szerzett jártasság,
  • Az önkormányzati víziközmű szakterület ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Családias, fiatalos csapat, modern, felszerelt iroda, stabil munkahely várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Mérnök értékesítő
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Építészmérnök/Építőmérnök
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő

Egyéb információk:

  • Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük jelentkezzen rá önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Építés / Ingatlan
Aktiválás időpontja 2019.10.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre