www.cvonline.hu

Mérnök asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.01.25.
Jelentkezési határidő: 2017.12.12.

Budapesti telephelyű multinacionális partnerünk megbízásából keresünk mérnök asszisztens kollégát.

Pozíció leírása / Job description

- A gyártással kapcsolatos dokumentációk elkészítése
- Határidők nyomon követése
- Termelékenységi statisztikák elkészítése
- Technológiai és folyamat fejlesztési projektek támogatása,
- Jelentések készítése a menedzsment felé,
- Kapcsolattartás a társosztályokkal (Magyarországon és Németországban is)
- Új termék kvalifikálási folyamatában való részvétel

Elvárások / Requirements

- Középfokú gépésztechnikus vagy felsőfokú mérnök asszisztens végzettség
- Erős, magabiztos német nyelvtudás szóban és írásban,
- Magas szintű felhasználói szintű számítógépes ismeretek -
- Pontos, önálló munkavégzés,
- Terhelhetőség, rugalmasság, precizitás,
- Rugalmasság

SAP ismeret előnyt jelent.

Amit kínálunk / Offer

- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
- Kiemelkedő, teljesítményt elismerő jövedelemcsomag
- Modern, nemzetközi munkakörnyezet

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Egyéb hasonló állások Önnek
ASSZISZTENS

Work4you

25 éves múlttal rendelkező kereskedelmi cégcsop...
Budapest, Pest, XXI. kerület

Asszisztens

Autonet Import Magyarország Kft

Az AUTONET magyarországi leányvállalata munkatá...
Dunakeszi, Budapest, Pest

Minőségügyi Asszisztens

CVO_CVO

Szigetszentmiklósi partnerünkhöz, a TR Hungary ...
Szigetszentmiklós, Pest, Budapest