www.cvonline.hu

Mérnök asszisztens diákmunka - Enese

  • A hirdetés 1078 napja lejárt

Autóipari termékek gyártásával foglalkozó enesei Partnerünk részére keresünk az alábbi pozícióba diákokat:

Feladatok:

  • mérnökök napi munkájának támogatása
  • műszaki dokumentációk adminisztrációja

Elvárások:

  • NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony
  • aktív középfokú német nyelvtudás elengedhetetlen a munkavégzéshez
  • megbízhatóság, precizitás
  • heti legalább 2-3 munkanap vállalása

Amit kínálunk:

  • folyamatos munkavégzési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Enese

Egyéb:

  • Munkaidő: hétfő és péntek között, napi 8 órában

Kapcsolat:
Várjuk azon diákok jelentkezését, akik a megadott feltételekkel tudnának munkát vállalni. Jelentkezni lehet: E-mail cím megjelenítése e-mail címen, vagy a +36-20/6655-710 telefonszámon.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Német