www.cvonline.hu

Mérnök – Üzletkötő munkatárs

  • A hirdetés 1169 napja lejárt

Laboratóriumi, analitikai műszerek és tartozékok forgalmazásával foglalkozó, számos piaci szegmensben vezető szerepet betöltő
magyar tulajdonú vállalkozás keres
gyakorlati tapasztalattal és megfelelő szaktudással rendelkező

Mérnök – Üzletkötő munkatársat

Feladatok:

  • A cég által forgalmazott termékek megismerése és értékesítése a piacon
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, partnerekkel az egész ország területén
  • Potenciális leendő vevők felkutatása és megnyerése országos szinten
  • Árajánlatok és kísérő dokumentációk készítése
  • Pozitív ügyfélkapcsolatok kiépítése és fenntartása az ügyfelek elvárásainak pro-aktív felismerésével
  • Az ügyfelek elégedettségének fokozását elősegítő tevékenységek tervezése, szervezése

 Elvárások:

  • Felsőfokú vegyész vagy műszaki végzettség
  • Gyógyszeripari, vegyipari, analitikai kémiai szakterületek valamelyikén szerzett tapasztalat
  • Megfelelő kommunikációs képesség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű PC ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Budapesti központú munkavégzés
  • Felelősségteljes, önálló, dinamikus munkakör
  • Versenyképes bér, cégautó és teljesítmény arányos további juttatások
  • Változatos feladatok

Amennyiben kedveli a nagy önállóságot igénylő, sok kihívást jelentő munkát, küldje el önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre.

Helyek Zala
Veszprém
Vas
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Komárom-Esztergom
Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Hajdú-Bihar
Győr-Moson-Sopron
Fejér
Csongrád
Borsod-Abaúj-Zemplén
Bács-Kiskun
Somogy
Tolna
Nógrád
Békés
Baranya
Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség