www.cvonline.hu

MÉRNÖK – ÉRTÉKESÍTŐ (Szerszámüzem)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.12.21.
Hirdetés azonosító: 771864

Link megjelenítéseimages/editor/1303832205.jpg" border="0" width="200" />

Multinacionális vállalatcsoport magyarországi leányvállalata – géprendszerek vezető tervezője és gyártója – számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Üzletfejlesztés a meglévő vevőknél, új vevők felkutatása
  • Műszaki ajánlatok, költségkalkulációk és javaslatok kidolgozása
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel, ügyfélnyilvántartások vezetése
  • Az ügyfelek igényeinek folyamatos kiszolgálása
  • Rendelésállomány, forgalom tervezése, majd realizálása
  • Versenytársak figyelése, projektek felderítése, piaci információk gyűjtése, rögzítése
  • Aktív részvétel a cég/szervezeti egység piaci stratégiájának megvalósításában
  • Vevők beszállítói és döntéshozói térképének naprakészen tartása

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 3-4 év értékesítői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Német nyelv tárgyalási szintű ismerete (napi munkavégzéshez elengedhetetlen)
  • Gyakori külföldi utazás vállalása

ELŐNYT JELENT

  • Angol nyelvismeret

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes jövedelem, stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőségek nemzetközi környezeten belül
  • Önálló munkakör, jó hangulatú munkavégzés

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Veszprém megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MÉRNÖK – ÉRTÉKESÍTŐ (Szerszámüzem), Veszprém megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése