www.cvonline.hu

Mérlegkezelő munkatárs (Gyál)

  • Company_icon FCC Magyarország Kft.
  • Location_icon Gyál, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 4 napja lett frissítve

Cégünk, az FCC Magyarország Kft. teljes körű hulladékgazdálkodási szolgáltatást nyújt partnerei számára – megtalálva az optimális megoldást ügyfelei egyedi igényeihez, ugyanakkor valamennyi jogszabályi előírást maradéktalanul betartva.

Szakértelmünket és sikerünket mi sem bizonyítja jobban, minthogy 2018-ban immár 11. alkalommal ítélték a cégünk által képviselt márkának a Business Superbrands díjat, valamint mi vagyunk a hulladékgazdálkodási szektor egyetlen Energiahatékony Vállalat címmel rendelkező cége.

Mérlegkezelő munkatársat

keresünk, aki lendületes munkavégzésével és kiváló kommunikációjával hozzájárul cégünk szolgáltatásainak magas szintű ellátásához.

Te vagy a megfelelő jelöltünk, ha rendelkezel:

  • középfokú végzettséggel
  • számlázás, pénzkezelés és ügyfélszolgálat területén van tapasztalatod
  • kiemelkedő a kommunikációs és problémamegoldó képességed
  • ügyfél-centrikus hozzáállással bírsz
  • magabiztosan használod a MS Officet
  • bírod a pörgős állómunkát
  • AXAPTA vagy más vállalatirányítási rendszer ismerete előny

A leendő munkatársunk feladatai:

  • hulladék mérlegelése
  • számlák kiállítása
  • pénzkezelői feladatok ellátása
  • mérlegelések, beszállítók és a hulladék rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
  • beszállítók eligazítása és tájékoztatása
  • mérlegeléssel összefüggő dokumentumok elkészítése
  • statisztikák és nyilvántartások készítése és vezetése

Amit kínálunk:

  • továbbképzési lehetőséget
  • hosszú távú munkahelyet
  • heti 40 órás foglalkoztatást
  • bejelentett és törvényes munkaviszonyt
  • munkába járáshoz költségtérítést

Munkavégzés helye:

Gyál külterülete

Hiszünk a hosszú távú kapcsolatokban, melyek együttműködésre és megbízhatóságra épülnek.
Hiszünk a szakértelem fontosságában és az ezáltal biztosított minőség erejében.
Hiszünk abban, hogy munkánkkal hozzájárulunk környezetünk védelméhez.

Ha Te is hiszel ezekben, elektronikusan küldd önéletrajzod – a fizetési igény megjelölésével – a Jelentkezés gombra kattintva.

Jelentkezésed postai úton is megküldheted:

FCC Magyarország Kft. Toborzás 2360 Gyál, Kőrösi út 53.

Bővebb információk a Link megjelenítése oldalon

Helyek Gyál
Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő, Pénzügyi asszisztens, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.09.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre