www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 979 napja lejárt

A FŐKEFE Közhasznú Nonprofit Kft. - az ország egyik legnagyobb akkreditált munkáltatójaként - több mint 4.000 munkavállalót foglalkoztat, és közel 70 telephellyel rendelkezik. Fő küldetése a megváltozott munkaképességű személyek foglalkoztatása, munkavégző képességeinek fejlesztése, valamint nyílt munkaerő-piaci foglalkoztatóhoz történő kihelyezése.

A több mint 60 éves múlttal rendelkező, állami tulajdonú, nagyvállalat számviteli csapatába keres új munkatársat a következő pozícióba, akár azonnali munkakezdéssel:

A leendő munkatárs legfontosabb feladatai lesznek:

  • Pénztár, bejövő és kimenő számlák könyvelése, irattározás
  • Leltározásban részvétel
  • Leányvállalat teljeskörű könyvelésében közreműködés
  • Havi mérlegszámla-egyeztetések
  • Eltérések azonosítása és a probléma okának feltárása
  • Adatszolgáltatások határidőre történő elkészítése
  • Aktív közreműködés a zárásban (havi, negyedéves, éves)
  • A társaság működésével összefüggő számviteli, egyéb könyvelői feladatok ellátása

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Számviteli szabályok ismerete
  • 5 év könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Teljeskörű könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete, gyakorlati használata
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Precíz, felelős és következetes munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség
  • Önállóság
  • Csapatszellem

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Termelő vagy mezőgazdasági cégnél szerzett tapasztalat

Amit a sikeres pályázónak nyújtunk:

  • Határozott idejű munkaszerződés (2015. áprilisától várhatóan 2017. december 31-ig.)
  • Kihívásokkal teli, változatos feladatkör, szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye: 1145 Budapest, Laky Adolf utca 41-49.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével, az alábbi e-mail címre szíveskedjen elküldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő