Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

Adó­Soft Kft.
Régió: Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

Hozzáadva: 2019.12.28.
Jelentkezési határidő: 2019.12.10.

1989 óta működő, könyveléssel és bérszámfejtéssel foglalkozó cégünk
1

munkatárat keres.

Feladatok:

  • Havi- negyedéves- és év végi egyeztetések, zárások elvégzése
  • Adóbevallások, adatszolgáltatások, kimutatások, KSH statisztikák készítése
  • Az év végi beszámoló elkészítése, közzététele
  • Kapcsolat tartás az ügyfelekkel (megbízóink kis és középvállalkozási kategóriába tartozó társaságok)
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálókkal, NAV munkatársaival

Főbb feladatok, munkák:

Bizonylatok kontírozása, főkönyvi könyvelése, tárgyi eszköz és egyéb analitikus nyilvántartások vezetése, egyeztetése. ÁFA és egyéb időszaki bevallások (cégautóadó, környezetvédelmi termékdíj, stb.) elkészítése. Adószámlák egyeztetése, riportok összeállítása. Havi, negyedéves és éves zárlati teendők elvégzése. A beszámoló elkészítése és közzététele, társasági adó és iparűzési adóbevallás elkészítése.

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát.

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői vagy ezzel egyenrangú felsőfokú végzettség
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Alapos, precíz, önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítástechnikai, MS Office ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • A NOVITAX könyvelő program ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Ha tud önállóan és csapatban is dolgozni

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Teljesítménnyel arányos jövedelem,
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes munka,
  • Szakmai fejlődés, továbbképzés biztosítása,
  • Hosszútávú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Miskolc belváros

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Főkönyvelő, Könyvelő, Közgazdász, Pénzügyi elemző, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre