Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • Best-Kontír 2003 Kft.
  • Kiskőrös, Bács-Kiskun
  • A hirdetés 17 napja lejárt

A Best-Kontír 2003 Kft. kiskőrösi telephelyére keresi leendő új munkatársát

Mérlegképes Könyvelő

pozícióba, azonnali kezdési lehetőséggel.

Cégünk fő profilja a számviteli, könyvvizsgálói, adószakértői tevékenység, továbbá foglalkozunk üzletviteli és pénzügyi tanácsadással.

Főbb feladatok:

  • cégek és egyéni vállalkozók teljeskörű könyvelése
  • havi, negyedéves, éves zárási feladatok ellátása
  • bevallások összeállítása
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel és a hivatali szervekkel

Elvárások:

  • 2 éves szakmai gyakorlat
  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • precizitás, megbízhatóság
  • terhelhetőség
  • elhivatottság
  • türelem, kitartás, alkalmazkodó készség
  • önálló és csoportos munkavégzési képesség

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • bejárási támogatás, cafetéria
  • kellemes, igényes munkakörnyezet
  • dinamikus, fiatal munkatársak
  • szakmai fejlődési lehetőség

Fényképes önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk.

Helyek Kiskőrös
Bács-Kiskun
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Adószakértő, Könyvelő, Közgazdász, Pénzügyi elemző, Pénzügyi ellenőr, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.07.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre