Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mérlegképes Könyvelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.11.25.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Ügyfelünk számára keresünk könyvelői tapasztalattal olyan kollégákat, akik szívesen dolgoznának egy közepes méretű, kiegyensúlyozottan fejlődő európai vállalkozásnak. Ha nem állnak távol tőled az alábbi feladatkörök, bátran érdeklődj a részletekről!

Pozíció leírása / Job description

 cégek teljes körű könyvelése
 bevallások, beszámolók elkészítése
 részvétel könyvvizsgálatokon
 kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal

Elvárások / Requirements

 könyvelői végzettség
 min. 2-5 éves tapasztalat kettős könyvelésben
 gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség
 magabiztos középszintű angol vagy német nyelvtudás
 remek kommunikációs képesség
 megbízható, precíz, önálló, felelősség teljes munkavégzés

+ osztrák számvitelben való jártasság esetén mindenképpen jelentkezz!

Amit kínálunk / Offer

 versenyképes jövedelem
 fiatalos csapat
 kellemes munkakörnyezet
 a munkatárs külföldi számviteli elveket is tanulhat
 külföldi betanulás lehetősége
 időszakosan külföldi munkavégzés lehetősége

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.11.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre