Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • Az álláshirdetés ma lett frissítve

30 éve működő Belvárosi Könyvelőiroda dinamikus csapatába

mérlegképes könyvelő

munkatársakat keres.

Elvárásaink:

  • 1-3 éves szakmai tapasztalat szervezetek, cégek teljes körű könyvelésében
  • naprakész adózási és számviteli ismeretek
  • mérlegképes regisztráció vállalkozási szakon
  • tapasztalat beszámolók és adóbevallások önálló elkészítésében
  • szakmai elhivatottság, fejlődési igény
  • önállóság, rendszerszemlélet, csapatmunkára való készség
  • pontos, önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs készség és szolgáltatói szemléletű ügyfélkezelés
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Excel, Outlook, Word)

Előny:

  • civil szervezetek könyvelésében szerzett tapasztalat
  • könyvelőirodai tapasztalat
  • azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • segítő, támogató szakmai közeg
  • kulturált munkahelyi környezet

Amennyiben szívesen lenne szakmailag elhivatott, az emberi értékeket előtérbe helyező csapatunk tagja, úgy kérjük, hogy önéletrajzát – fizetési igényének megjelölésével –  juttassa el.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Főkönyvelő, Könyvelő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi szakember, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Mérlegképes könyvelő (Győr)

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:Beérkező számviteli bizonylatok...
Győr

Könyvelő

HSA Kft.

Könyvelő Feladatok: gazdasági események kontíro...
Szabolcs-Szatmár-Bereg

Könyvelő

Randstad Hungary Kft.

Budapest egyik vezető kulturális intézményének ...