Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Szolnoki könyvelő iroda keres főállású

Mérlegképes könyvelői

munkatársat.

Feladatok:

  • társaságok teljes körű könyvelése,
  • bevallások elkészítése,
  • zárási feladatok elvégzése,
  • beszámoló elő és elkészítése.

Munkabér személyesen megegyezés szerint.

Helyek Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Főkönyvelő, Könyvelő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi szakember, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre