Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

Zuglói, metró közeli könyvelőiroda tapasztalt munkatársat keres

akár azonnali kezdéssel, teljes munkaidőben az alábbi pozícióba:

FELADATOK:

  • Teljes körű főkönyvi és analitikus könyvelés.
  • Adóbevallások, KSH kimutatások, egyéb adatközlések elkészítése.
  • Évközi, év végi könyvvizsgálatokon való közreműködés.
  • Éves beszámoló elkészítése.
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel.

MIT KÉRÜNK?

  • Mérlegképes könyvelői végzettség vállalkozási szakon.
  • Legalább 3 év könyvelőirodai tapasztalat.
  • MS Office magabiztos, felhasználói szintű ismerete (elsősorban Excel).
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés.
  • Pontosság.

ELŐNYT JELENT:

  • DimSQL program ismerete és ebben szerzett gyakorlat.

MIT KÍNÁLUNK LEENDŐ KOLLÉGÁNKNAK?

  • Családias munkahelyi légkört.
  • Szakmai fejlődést, képzéseken való részvételt.

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Nem igényel nyelvtudást.

Fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével várjuk.

Helyek XIV. kerület
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Főkönyvelő, Könyvelő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi szakember, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.03.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre