Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • Company_icon Freecons Global Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest, XIII. kerület
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 6 napja lett frissítve

Azonnali kezdéssel keresünk gyakorlattal rendelkező

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

kollégát XIII. kerületi budapesti irodánkba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Tárgyi eszköz nyilvántartás, az eszközök analitikus és főkönyvi könyvelése
  • Készletkönyvelés
  • Adók kalkulációja, lekönyvelése, bevallások készítése
  • Bérszámfejtés, havi járulékbevallások készítése
  • Adófolyószámlák és kapcsolódó főkönyvi számlák ellenőrzése
  • Havi, negyedéves, éves pénzügyi jelenések elkészítésében való aktív részvétel
  • Beszámoló készítés
  • Szállítói számlák könyvelése (belföldi, külföldi)
  • Vevő és szállító folyószámla egyeztetése
  • Statisztikák elkészítése
  • Közreműködés a könyvvizsgálatok során, valamint az éves beszámoló elkészítésekor
  • Kapcsolattartás cégekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Minimum 1 éves könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Általános, átfogó számviteli, adózási ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precíz, alapos, kitartó munkavégzés, határidők betartása
  • Önálló munkavégzésre és csapatban történő munkavégzésre való képesség
  • Erős kommunikációs és problémamegoldó képesség, ellenőrző képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Kihívásokkal teli munkakör, hosszú távú perspektíva
  • Akár azonnali kezdés

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény feltüntetésével kérjük elküldeni:

Helyek Budapest
Pest
XIII. kerület
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő, Pénzügyi menedzser, Pénzügyi szakember, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.10.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre