Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2018.09.19.
Jelentkezési határidő: 2018.04.20.

Ügyfelünk dinamikusan fejlődő, biztonságtechnikai szolgáltatások területén működő magyar vállalat. A cégcsoporthoz tartozó két tagvállalat teljes körű könyvelési és adózási feladatainak ellátására keresünk tapasztalt, megbízható

Mérlegképes Könyvelő

munkatársat.

Feladatok:

  • könyvelési feladatok teljes körű ellátása
  • a szállító- és vevő számlák, a tárgyi eszköz könyvelése
  • a beérkezett számlák formai ellenőrzése, nyilvántartásba vétele
  • bérfeladások kontírozása, könyvelése
  • szállítói kötelezettségek határidőre történő kiegyenlítése, elektronikus banki utalások
  • együttműködés a számlázást végző kollégával
  • az adózással kapcsolatos nyilvántartások folyamatos vezetése
  • havi/éves és eseti adóbevallások teljes körű készítése
  • havi záráshoz szükséges könyvelések teljes körű elvégzése
  • negyedéves és éves KSH jelentés készítése
  • az éves mérlegbeszámoló és bevallások elkészítése
  • kapcsolattartás (szállítók, NAV, KSH)
  • a számvitellel, adózással kapcsolatos jogszabály- változások folyamatos követése
  • vezetői kontrolling kimutatások készítése
  • szakmai továbbképzéseken való részvétel

Elvárásaink:

  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • legalább 3-5  éves vállalati oldalon szerzett főkönyvi könyvelési tapasztalat
  • éves beszámoló elkészítésében szerzett többéves gyakorlat
  • a hatályos számviteli- és adójogszabályok alapos ismerete
  • a könyvviteli szolgáltatás ellátására jogosító engedély évenkénti megújítása
  • Excel, Word és a könyvelőprogram felhasználói szintű ismerete
  • precíz, pontos munkavégzés
  • nagyfokú munkabírás
  • önálló munkavégzés
  • jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • megbízhatóság
  • rugalmasság

Előny:

  • Microsoft Navision program ismerete
  • építőiparban, biztonságtechnikai cégnél vagy egyéb, projekteken tevékenykedő vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit Ügyfelünk kínál:

  • önálló, felelősségteljes munkakör
  • hosszú távú együttműködés, stabil háttér
  • versenyképes fizetés
  • szakmai továbbképzés lehetősége

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Főkönyvelő, Könyvelő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.04.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre