www.cvonline.hu

Szállítmányozási vezető

Régió: Budapest

Hozzáadva: 2018.01.21.
Jelentkezési határidő: 2018.01.11.

Feladatok

A sikeres jelentkező feladatai lesznek:

  • Logisztikai csapat napi operatív munkájának tervezése, irányítása, munkafolyamatok ellenőrzése, teljesítményük értékelése, munkafolyamatok optimalizálása munkatársak fejlesztése
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás
  • A szállítmányozási folyamatok folyamatos felügyelete, fejlesztésre javaslat tétel
  • Meglévő partnerek, megbízások jövedelmezőségi szempontból történő felülvizsgálata, fejlesztése.
  • Meglévő, elégedett ügyfelekkel való kapcsolat elmélyítése, új üzletek generálása.
  • Alvállalkozókkal való kapcsolattartás, új alvállalkozók felkutatása, értékelése

Elvárások

  • Gyakorlott a szállítmányozási munkafolyamatok kezelésében, munkatársak irányításában, s már bizonyított szállítmányozási terület eredményességének növelésében.
  • Felsőfokú logisztikai, nemzetközi szállítmányozási végzettsége van
  • Angol vagy német nyelvtudását magabiztosan használja írásban és szóban
  • Minimum 5 év logisztikai területen (szárazföldi magyar és nemzetközi fuvarozásban) gyakorlatot szerzett
  • Minimum 3 év szállítmányozási területen megszerzett vezetői tapasztalattal rendelkezik
  • Logisztikai piacot ismeri
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek: Ms Office, levelezőprogram, vállalatirányítási rendszer

Személyiségét tekintve:

  • Elszánt, precíz, kitartó, proaktív megbízható személyiség
  • Erős vezetői képességekkel bír, eredmény orientált
  • Nem csak szereti, hanem meg tudja szerettetni a munkát a munkatársaival
  • Igényes a fejlődésre, tudásának fejlesztésére
  • Pozitív, eredményorientált, bírja a mindennapi munkával járó stresszt
  • Erős elemzőkészséggel bír, önállóan cselekedni és adott esetben határozottan dönteni képes és hajlandó.

Előny:

  • További nyelv ismerete
  • Aktív beszállítói, megbízói kapcsolatrendszer

Juttatások

  • Cafetéria a próbaidő után
  • Modern munkakörnyezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helyszíne: Budapest

Amennyiben a munkakörben és a feladatban látja karrierje folytatásának lehetőségét, céljainak beteljesülését kérjük, hogy magyar és angol nyelvű önéletrajzait motivációs levelét, fizetési igényének megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre: stj0400462@starjobs.hrszoftver.hu

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -