Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi-számviteli vezető - média terület

  • Indamedia Sales
  • III. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 20 napja lejárt

Pénzügyi-számviteli vezető – média terület

Az Indamédia Network Zrt. több, országosan ismert kiadvány kiadóvállalata. A cégcsoport számviteli-pénzügyi divíziójának vezetésére keressük mérlegképes könyvelő képesítéssel és több éves gyakorlattal rendelkező kollégánkat.

Feladatok:

  • számviteli-pénzügyi csoport munkatársainak irányítása
  • a társaság/társaságok teljes körű főkönyvi könyvelése, analitikus nyilvántartások vezetése, egyeztetése;
  • havi, éves zárások, ÁFA bevallás, társasági adó bevallás, éves beszámoló elkészítése
  • operatív közreműködés a könyvvizsgálatban
  • adóbevallások és kapcsolódó nyilvántartások készítése,
  • részvétel a társaság belső ellenőrzési folyamataiban,
  • kapcsolattartás partnercégekkel, beszállítókkal, hatóságokkal
  • részvétel a pénzügyi folyamatok kialakításában, fejlesztésében, dokumentálásában,
  • riportok, jelentések készítése a menedzsment számára

Elvárások:

  • felsőfokú pénzügyi-számviteli végzettség
  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • számviteli-pénzügyi területen szerzett legalább 7 éves gyakorlat, ebből legalább 5 év csoportvezetői tapasztalat
  • vezetői tapasztalat
  • naprakész adózási ismeretek
  • magas szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • stressztűrés, priorizáló és rendszerező képesség
  • kooperációs képesség: közvetlen munkatárs és szakmai munkatársakkal történő összehangolt munkavégzés
  • kitartás, türelem, annak elfogadása, hogy a munkatársak az azonnali asszisztenciára számítanak
  • feladatok ellátása több társasággal kapcsolatban , párhuzamosan
  • gyakorlatias gondolkodásmód, kiváló problémamegoldó készség, önálló munkavégzés, precizitás
  • Kulcs-soft valamint Combosoft/Pénzszám program ismerete előnyt jelent
  • bérszámfejtési ismeretek előnyt jelent

Amit nyújtunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • bejelentett, teljes munkaidős foglalkoztatottság
  • kiváló munkakörülmények
  • munkahely könnyű megközelíthetősége

Munkavégzés helye: Budapest , III.ker. Lajos utca.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, munkakör, bérigény és lehetséges munkakezdési időpont megjelölésével.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek III. kerület
Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Főkönyvelő, Kontroller, Könyvelő, Könyvvizsgáló, Pénzügyi elemző, Pénzügyi ellenőr, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre