www.cvonline.hu

Méréstechnológiai mérnök

  • A hirdetés 10 napja lejárt

Pozíció leírása:

3D scan készítése;
2D rajz értelmezése munkautasítás alapján;
Modell visszamérése műszaki leírás, rajz alapján;
Mérési jegyzőkönyvek készítése;
Befogó Jig tervezése;
3D modell készítése, STL file alapján;
Scan box (robot) programozása;
Alapanyag, késztermék rajzok egyeztetése, esetleges toleranciahibák kiszűrése, vevő irányába történő egyeztetés, prezentáció;
Gyártási problémák feltárásában történő segítségnyújtás;
Probléma észlelése esetén a termelés értesítése;
Hiba esetén folyamatjavító javaslat, kommunikáció a társterületekkel.

Követelmények:

Felsőfokú mérnöki végzettség (ideális esetben gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök) vagy több év releváns technikusi tapasztalat méréstechnológiához köthető területen
Méréstechnológiai ismeretek

Előny:

Méréstechnológiai tapasztalat
CPK – statisztikai ismeret
CNC programozási ismeret/tapasztalat

Munkavégzés helye:

Zala megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/295-8396

Értékelt kvalitások

CNC programozási ismeret/tapasztalat Nyitott, proaktív kezdeményező
Jó priorizálási képesség
Intenzíven együttműködő
Ügyfélközpontú
Képes a felelősségi körébe tartozó feladatok fegyelmezett megvalósítására
Elkötelezett a folyamatos fejlődés iránt
Töretlen versenyszellemű

Amit nyújtunk

Alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, negyedéves bónusz
Professzionális, modern munkakörnyezet
Szakmai fejlődési lehetőség
Jó hangulatú és összetartó csapat

Helyek Zalaegerszeg
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.08.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre