www.cvonline.hu

Méréstechnikus

Hozzáadva: 2018.01.25.
Hirdetés azonosító: 987020

Méréstechnikust keresünk győri partnercégünk részére.
Feladatok:

  • szereldei területek műszaki támogatása és fejlesztése, folyamat valamint termék oldalról
  • dolgozók részére műveleti minta jóváhagyása és megjelölése a műveletek megkezdésekor
  • területi minőségellenőrök munkájának felügyelete, koordinálása, támogatása
  • alkatrészek, szerelt egységek ellenőrzése rajz és viszonyítási minta, valamint egyéb dokumentációk alapján, a szerelési folyamat alatt
  • elektronikai és mechanikai hibák kivizsgálása, intézkedések kidolgozása és bevezetése
  • reklamációk kezelése
  • termék-felszabadítási vizsgálatok elvégzése
  • minőségbiztosítási dokumentumok készítése

Elvárások:
  • középfokú műszaki végzettség
  • méréstechnikai ismeretek, mérőeszközök magabiztos használata
  • műszaki rajzolvasás
  • többműszakos munkarend vállalása
  • MS Windows és Office felhasználói szintű ismerete
  • jó terhelhetőség
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés

Juttatások:
  • megegyezés szerinti bérezés
  • Cafeteria
  • utazási hozzájárulás

Előnyök:
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • német nyelv ismerete
  • SAP ismeret

Egyéb kapcsolati információk:
  • email

  • email

Munkavégzés helye:
  • Győr