Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

Pozíció leírása:

Mérőgépek használata, mérések elvégzése;
Mérési eredmények dokumentálása;
Termékauditokban való aktív részvétel;
Mérőprogramok kezelése, karbantartása, optimalizálása;
Esetenként mérőprogramok megírása, módosítása;
Mérőgépen történő programozás;
Mérőkészülékek kezelése, karbantartása;
Kézi mérések elvégzése;
Mérési statisztikák elemzése, értékelése.

Követelmények:

Min. középfokú műszaki végzettség
Méréstechnikai alapismeretek
Koordináta méréstechnikai ismeretek
Mérőgép programozásában szerzett tapasztalat
Magas rajz olvasási képesség
Minőségbiztosítási alapismeretek
Q-DAS és MS Office ismerete
12 órás műszakrend vállalása

Előny:

Zeiss 3D mérőgép ismerete
Híddaru, futódaru jogosultság

Munkavégzés helye:

Esztergom

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar  nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36-30/306-74-13 (Jakubecz Ninettánál)

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Fejlődési, előrelépési lehetőség, folyamatos képzések biztosítása
Kiemelt alapbér + havi bónusz
13.havi bér
Céges buszok

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.09.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások

Trenkwalder Kft

Technikai eszközök megfelelő karbantartása, jav...
Szekszárd

Minőségügyi specialista

Randstad Hungary Kft.

Megbízónk a világ harmadik legnagyobb generikus...
Komárom-Esztergom

Gyártástámogató technikus - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya