Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mérési asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.05.21.
Jelentkezési határidő: 2019.06.18.

Ezúttal magyar tulajdonú épületgépészeti tevékenységekkel foglalkozó partnerünk számára keresünk mérnök asszisztensi munkakörbe diákokat.

Feladatok:

  • Épületgépészeti mérési feladatok elvégzésében való részvétel
  • Mérőeszközök beállítása, kihelyezése
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Munkaidő

  • 8.00-16.30 között napi 8 órában 4 héten keresztül, Csepelen. Kezdés dátuma: 2019.06.03.

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1700 Ft-os órabér
  • Tapasztalatszerzés szakirányú tanulmányokkal rendelkezőknek
  • Lehetőség szakmai fejlődésre
  • Ha most velünk játszol, SZIGET jegyet nyerhetsz. Részletek: Link megjelenítése" style="color: rgb(0, 136, 204); text-decoration-line: none; font-family: "Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 13px; background-color: rgb(245, 245, 245);">Sziget Fesztivál 2019 napijegy nyereményjáték

Elvárások:

  • Műszaki beállítottság
  • Heti 2-3 nap vállalása
  • Érettségi bizonyítvány

Előnyt jelent:

  • Épületgépészeti, építész és építő mérnöki tanulmányok előnyt jelentenek

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Energetika / Villamosság
Aktiválás időpontja 2019.05.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre