Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Menedzser Asszisztens

  • Company_icon Hyperz
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Legyél akár pályakezdő asszisztens vagy profi sales-es, nálunk megtalálod a helyed!

Ha esetleg LTP-vel foglalkoztál eddig, de a törvényi változások miatt kilátástalan lett a helyzet a munkahelyeden, gyere és kamatoztasd tudásodat nálunk!

Milyen feladatokat kínálunk Neked?

Koordinációs feladatokat: Te fogod tartani a kapcsolatot a meglévő és új ügyfelekkel, kezelni a szerződéseket és adatmódosításokat, valamint feladatod lesz a beérkező kérdések megválaszolása és a legjobb megoldás megtalálása az ügyfeleink számára.

Mire lesz szükséged a munkakör ellátásához:

  • Jó szervezőkészség, segítőkészség, jó kommunikációs képesség, felhasználó szintű MS Office ismeretek, érettségi bizonyítvány.

Dolgozz nálunk, mert:

  • Könnyen megközelíthető helyen és barátságos környezetben dolgozhatsz
  • Ingyenes szakmai képzés és gyors fejlődési lehetőség
  • Fiatalos-lendületes csapat
  • Kiemelkedő jövedelem
  • Szabadság a munkádon belül.
  • Autótámogatási programunk segítségével, hamar saját járművel furikázhathsz

Mi nem csak egy munkahelyet, hanem egy teljesen új közösséget kínálunk Neked.

Jelentkezni tudsz az alábbiakban olvasható e-mail címen, vagy a jelentkezés gombra kattintva, fényképes önéletrajzzal és egy motivációs levéllel.

További információ rólunk:
Instagram: Link megjelenítése
Facebook: Link megjelenítése

Linkedin: Link megjelenítése
Weboldalunk: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Menedzser asszisztens, Szervező, Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.10.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre