Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Megváltozott Munkaképességű Takarító

  • Az álláshirdetés 14 napja lett aktiválva
Partnerünk:

Reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő vállalat

Munkavégzés helye:

Budapest, XXII. kerület – Harbor Logisztikai Park

Feladatok:
  • üzemi terület kézi takarítása (seprés)
  • rend és tisztaság folyamatos ellenőrzése
  • műhelyek által generált szemét összeszedése, tömörítése tömörítő gép segítségével
Elvárások:
  • Környezetére igényes, rendszerető személyiség
  • fizikai erőnlét és munkabírás (emelés: max 20 kg-ig)
Amit kínálunk:
  • stabil háttér, biztos, hosszú távú munkalehetőség a cég saját állományában
  • fix fizetés és béren kívüli juttatás
  • 1 műszakos munkarend (hétfőtől péntekig)
  • teljes / rész munkaidő lehetősége
  • A műszakokhoz igazítva céges buszt biztosítunk Érd, Stop Shop megállóból.

Fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével kérjük elküldeni az et[kukac]exactsolutions[pont]hu címre.

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2020.01.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre