Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Megváltozott munkaképességű (Rehabos)

  • Company_icon Német-Magyar Lemezmegmunkáló Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • A hirdetés 3 napja lejárt

Közel 30 éve mind a hazai, mind nemzetközi piacra gyártó, magyar tulajdonban lévő fémipari vállalat keres

Agilis, megváltozott munkaképességű (Rehabos)

munkatársat

Feladatok:

  • minden, ami egy lemezmegmunkáló cég tevékenységébe jól bele illik és hatékony támogatást tud biztosítani a gyártási feladatok során

Amit kínálunk:

  • megbízható, stabil vállalati háttér
  • nyitott, pozitív, rugalmas, családias légkör
  • szakmai, technikai kihívások és egyéni fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem és egyéb juttatások

Akit keresünk:

  • minimum középfokú végzettséggel
  • alapvető számítógépes ismeretekkel (World, kiemelten Excel, MS Office programok)
  • stabil, rendezett háttérrel
  • ügyfél- és célorientált, felelős, komplex gondolkodásmóddal
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képességgel
  • kiegyensúlyozott, lendületes, proaktív, határozott személyiséggel rendelkezzen

Előnyt jelenthet:

  • német és/vagy angol nyelv ismerete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és úgy gondolja, hogy Ön az, akit keresünk, örömmel várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét hirdetésünkben megjelölt e-mail címre

KÉRJÜK, csak abban az esetben jelentkezzen, ha végzettsége, tudása és szakmai tapasztalata valóban megfelel a fenti paramétereknek! Köszönjük!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.11.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre