Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Megváltozott Munkaképességű Pénztáros Munkatárs

  • Kelly Services
  • Pest, Budapest
  • A hirdetés 29 napja lejárt

Multinacionális ügyfelünkhöz keresünk

Megváltozott munkaképességű Pénztáros munkatársat

Elvárások:

  • Segítőkészség, csapatszellem
  • Ápolt, barátságos és vevőorientált fellépés
  • Precizitás, gyors munkatempó mellett is
  • Komplex szakvélemény megléte

Előnyök:

  • Szakirányú képesítés
  • Szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fix havi alapbér, cafeteria
  • Visszatérő vásárlók és nagyszerű munkahelyi légkör
  • Részmunkaidős munkaviszony

Munkavégzés helye:

Budapest és Pest megye

Helyek Pest
Budapest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Pénztáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Megváltozott munkaképességű cipőbolti eladó

Trenkwalder Kft

vevők kiszolgálásaáruk feltöltése a polcokraüzl...
Budapest

Eladó/Pénztáros - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Pénztáros- Hatvan

Mind-Diák Szövetkezet

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkeze...
Hatvan