Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Megváltozott Munkaképességű Konyhai Kisegítő, Környe

  • Az álláshirdetés 22 napja lett aktiválva

Megváltozott Munkaképességű Konyhai Kisegítő kollégák jelentkezését várjuk Környére

 Amivel értékeljük a munkádat:

·        a 8 órás bejelentés estén, havi bruttó 200 00 Ft (+ műszakpótlék)

·        jelenléti bónusz napi 650 Ft nettó (ha betegállományban van akkor nem jár) ezt szép kártyára utaljuk

·        meleg étkezés, kávé, ásványvíz

    céges buszjáratot használhatják, a távolsági buszbérletet térítjük 80%-ban

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Megváltozott munkaképességű státusz
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Jellemzően álló munka.

Feladatok:

•             mosogatás

•             zöldségszeletelés

•             panírozás

•             szendvics készítés, és csomagolás

Nyitva tartás, műszakok:

·        évi 360 napot vagyunk nyitva 24 órában,

·        4, és 6 órában keresünk kollégákat, nappalos, délutános, éjszakás műszakba

·        van lehetőség rugalmasságra, de vannak kötött idők is, például szendvics készítés reggel 6-tol, és éjszaka

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015, Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.11.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre